Ektemannen begeistret
Det var Einar Gelius som ble den første som røk ut av Skal vi danse i kveld. Anne Marie Ottersen gikk videre til neste runde.
Skuespiller Anne Marie Ottersen fortalte i et intervju med laagendalsposten at mannen Lasse Lindtnervar svært skeptisk til hennes deltakelse i «Skal vi danse». Faktisk var hans første reaksjon at hun ikke burde stille opp.
Nå, to programmer ut i dansekonkurransen, har Lindtner snudd.
- Det jeg har sett i to programmer nå imponerer meg. Hun overgår seg selv, sier han til VG Nett.
Flere kjendisdansere har snakket om fordelene ved all treningen, og for Ottersen er det intet unntak.
- Hun kommer hjem med en nydelig holdning. Hun blir som ny gjennom dette bekjentskapet med den unge danseren og pedagogen. Så det er bare positivt - en kjempebonus, sier han.
Anne Marie Ottersen og Glenn Jørgen Sandaker danset paso doble til «Mr. Bjolanges» — Espana Cani / Grand Banda Taurina under lørdagens sending.
Dette sa dommer Tor Fløysvik om Ottersens danseprestasjoner lørdag kveld:
Tor: - I dag har du gjort et langt fremskritt fra forrige lørdag! Når du er god i dag, så er du veldig god! Storyen er superb. Men fremdeles faller du for ofte ned i toppen, og da blir det litt tungt å se på.
Se intervjuet på VG TV med Anne Marie Ottersen og Lasse Lindtner her!