HOVEDGJEST: Ailo Gaup skal fortelle om sin karriere på Union scene i Drammen onsdag i forbindelse med Kompetanseuka, som Buskerud idrettskrets arrangerer. FOTO: OLE JOHN HOSTVEDT
Kjøp bildeAilo Gaup skal begeistre på Union scene
Ailo Gaup – med full gass på godt og vondt, er temaet for FMX-heltens innslag på Begeistringskvelden på Union scene i Drammen onsdag 31. oktober.
Ailo Gaup er hovedgjest på dette arrangementet, som er en del av Kompetanseuka, som Buskerud idrettskrets står bak.
I tillegg til Gaup blir det underholdning av Kjartan Eide fra «Kjetil og Kjartan» samt Knut Harald Sommerfeldt og By Chance.
Tidligere hovedgjester på begeistringskveldene har vært Odd-Bjørn Hjelmeset, Erik Thorstvedt, Jonas Gahr Støre, Kjetil André Aamodt og Ingebrigt Steen-Jensen.